0
0
0

Антенны и кабели

0
POE молниеотводОписPOE блискавковідвід для захисту мережевого обладнання від статичної напруги.Роз`єм "Line" для підключення екранованої витої париРоз`єм "Equipment"для підключення мережевого обладнання ( комутатор, маршрутизатор та ін.)Дріт жовто-..
188.20грн.
В корзину
0
Грозозащита для сетей LAN и питания POE (Network + Power Lightning)ОписБлискавковідвід для захисту обладнання від статичної напруги.Блискавковідвід для захисту LAN та обладнання POEМаксимально допустимий статичний струм 10 КА.Тип матеріалу: металК..
231.80грн.
В корзину
0
Грозозащита для блоков питания (Power Lightning)ОписБлискавковідвід для захисту обладнання від статичної напруги.Блискавковідвід для блоків живлення Вхідна напруга від 6В до 24ВМаксимально допустимий статичний струм 10 КАТип матеріалу: пластикКолір..
151.20грн.
В корзину
0
Грозозащита для сетей LAN (Network Lightning)ОписБлискавковідвід для захисту обладнання від статичної напруги.Блискавковідвід для захисту LAN мережі та обладнання.Максимально допустимий статичний струм 5 КА.Тип матеріалу: пластикКолір: чорний..
151.20грн.
В корзину
0
Грозозащита для видеооборудования с коаксиальным кабелем (Video Lightning)ОписБлискавковідвід для захисту обладнання від статичної напруги.Блискавковідвід для захисту коаксіального кабеля та відеообладнанняIмпеданс: 75 Ом Максимально допустимий ст..
151.20грн.
В корзину
0
Грозозащита для видеооборудования с коаксиальным и кабелем питания ( Video + Power Lightning)ОписБлискавковідвід для захисту обладнання від статичної напруги. Блискавковідвід для захисту обладнання від статичної напруги.Блискавковідвід для захис..
240.20грн.
В корзину